Faiz ödemeden kredi kartı borcu taksitlendirme

kredi kartı faizGünümüzde kredi kartları oldukça popüler hale gelmiştir. Bankaların erteleme kampanyaları, taksit fırsatları derken birçok tüketici alışveriş çılgınlığına kendilerini kaptırmışlardır. Fakat, sonu hüsranla sonuçlanmıştır. Severek aldığınız ürünlerin ödemesi, fatura ödeme günü geldiğinde geciktirildiğinden bankaya olan borcunuz giderek artmıştır. Bankalar, borcunuzu taksitlendirebileceğiniz bir ödeme planı çıkarsa da, kredi kartı limitlerini aşan bir tüketici için geri ödenecek anaparanın yanında faiz de birçok kart mağdurunun belini bükmektedir.

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme, kredi kartı borçlularını ödeme yüklerini hafifletecek yeni bir sistemdir. Sistem nasıl çalışır? Kredi kartı borcu taksitlendirme hizmetini veren firmalar, sizin yerinize kredi kartı borcunuzu öder. Sonrasında, sizin firmaya olan borcunuz kredi kartınızın limiti dâhilinde eşit taksitlere bölünür. Siz ise kredi kartı borcunuzu faiz ödemeden geri ödemiş olursunuz. Faiz adı altında alınan yüksek meblağları ödemekten kurtulursunuz. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için sizden kefil veya senet imzalamanız istenmemektedir. Bu sistemden yararlanmanız için, kredi kartı taksitlendirme işlemleri yapan güvenilir bir firmaya yanınızda kredi kartınız ve kimliğinizle gitmeniz yeterli olacaktır.

Kredi kartı borcu taksitlendirme sisteminde tüketiciye taksit seçeneği sunulmaktadır. Tüketicinin isteğine göre oldukça yüklü borcunuzun neredeyse yarısına varan faizlerin önüne geçilmektedir. Bunun yerine kedi kartı taksitlendirme yapan firmalara uygun miktarda komisyon ödersiniz. Ayrıca, firmalar; isterseniz size borcunuzu erteletme seçeneği de sunmaktadırlar.

Yüksek limite sahip kredi kartlarını kullanma çılgınlığı, birçok kart kullanıcısını borç batağına sürüklemektedir. Yüksek aylık faturaları ödemekte zorlanan tüketiciler, bankaların uyguladığı borç ödeme planına sadık kalmak zorundadırlar. Bu durumda da bankalar, çeşitli giderler altında size ek faturalar yüklemektedirler. Danışmanlık firmalarının verdiği kredi kartı borcu taksitlendirme hizmeti ile bankalara ödediğiniz miktardan daha azını ödeyebilirsiniz. Danışmanlık firmalarının sayısının her geçen gün artmaktadır. Kredi kartı borcunu alternatif bir yolla ödemek isteyenler için danışmanlık hizmeti, daha az faiz ödeyebileceğiniz bir sistemdir. Kredi kartı borcu taksitlendirme hizmetini veren firmalar sizin adınıza borcunuzu ödüyor ve siz de borcunuzu kredi kartına taksitlendiriyorsunuz. Taksitleri erteleme ya da aylık ödeme miktarını belirlemek tüketiciye bağlıdır.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi