Kredi kartı borç sıkıntısı tarih oluyor!

kredi kartı borcu taksitlendirmeKart taksitlendirme istanbul, Her geçen gün daha çok büyüyen kredi kartınızı her geçen ay artan faizleri yüzünden asgari ödemeye mahkûm kalmaya başlarsınız. Ancak oda bir çözüm değil aylık yüzde 4 faiz ödemeye mahkûm kalırsınız ki oda ancak sadece faiz öderseniz anaparanın ise yüzde birini ödeyebilmiş olursunuz. Ve sadece ancak asgari rakamı ödeyebilenler için se artık her geçen gün şartları daha çok zorlaştırmak ta bankalar artık asgari ödeme rakamları her geçen gün oranı artmakta bu da sizi şartlarını gün geçtikçe daha çok zorlaştıracak gibi gözükmekte.

Bu durum da yapılması gereken en mantıklı çözüm kredi kartı taksitlendirme yaparak kredi kartı borcunuzu aylık küçük rakamlar ile taksit ödeyerek faiz değil anaparayı 12 ayın sonunda tamamını kapatarak kart borcunuzu silmiş olacaksınız.

Sistemi kullanan birçok kişi şimdiye kadar bu sistem sayesinde kart borçlarını taksitlendirerek taksitlerini bile bitirmiş artık kart borcu diye bir sıkıntıları kalmamış durum da.

Bu sistem den faydalanmak için ne yapmalı diyorsunuz. Çok kolay hiçbir senet formalite kefil gelir belgesi veya buna benzeri hiçbir evrakla uğraşmıyorsunuz internette olan ancak güvenilirliğini kanıtlamış kendini ispatlamış firmalardan başvuru formunu doldurarak başvurunuzu yapıyorsunuz. Aynı gün içinde size dönen firma kredi kartı taksitlendirme işlemini yapıyor.

Bu sistemin faiz oranları ne kadar işliyor diyorsanız bankaların gibi aylık yüzde 4 gibi bir rakamla işlemiyor seçmiş olduğunuz taksit sayısına göre faiz oranları değişmekte ancak 12 aylık taksit sayısına göre 1,2 gibi bir faiz rakamı ortaya çıkmaktaki bu rakam nerdeyse bankaların faiz oranının dörtte biri nerdeyse. Neden bu kadar düşük faiz rakamı diyorsanız çünkü taksitli işlem yapılmakta taksitli işlem için bankaların ve iş yerlerin belirlemiş olduğu kadar faiz konulmakta bu durum da ne siz zorlanmış oluyorsunuz nede kredi kartı borç tuzağına kapılmamış oluyorsunuz.

Kredi kartı borç taksitlendirme ile siz ve aileniz rahat bir nefes almış oluyorsunuz ne mahkeme ne icra ne hapis gibi korkularınız kalmıyor toplu şekilde borcu kapatmak için borç aramak zorunda kalmıyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi